Otsime uut kodu

MTÜ Lapsed Õue all tegutsev, oma viiendat hooaega alustav õuelastehoid vajab tegutsemiskohta Tartu linnas. Kui Sind kõnetab mõte, et lasteaiaealised lapsed veedaksid rohkem aega õues, siis oled oodatud seda kuulutust jagama!

Pakume oma lastele võimalust veeta võimalikult suur osa päevast vabas õhus, leides võimalusi igapäevaste tegevuste läbiviimiseks õues ja seda iga ilmaga. Võimalust mööda jagame õues tegutsemise inspiratsiooni ka teistele, et vabas õhus aja veetmise idee leviks lasteasutustes laiemalt.

Päris ilma siseruumideta me siiski hakkama ei saa. Otsime endale uut kodu, mis pakuks nii nõuetekohaseid sisetingimusi kui ka meile vajalikku õueruumi. Meie vajadused täpsemalt:

  • minimaalselt 64 m2 vaba põrandapinda tubades. Nende ruutmeetrite hulka ei saa arvestada kööki, koridori ega muid abiruume;

  • asukoht eelistatult esimesel korrusel. Teise korruse puhul on vajalik varuväljapääs.

  • otsepääs sobilikku õueruumi. Sobilik õueruum võimaldab lastel ronida (nt puude otsa ja/või meie püstitatud atraktsioonidel), kaevata (liiv meie poolt), laudadest jm puitmaterjalidest onne rajada jmt. Veekogu olemasolu ei ole takistuseks, pigem eeliseks;

  • suurepärane, kui ca 500 m raadiuses leiduks suurem roheala/park pikemateks matkadeks;

  • asukoht Tartu linnas, soovitatavalt kergliiklustee ja/või ühistranspordiga hästi ligipääsetavas kohas;

  • ruumid on elamiskõlblikud, olemas on soe vesi ja WC. Ahiküte ei ole takistuseks;

  • võimalus kohendada vajadusel ruumid vastavaks Tervisekaitseameti poolt esitatavatele nõuetele (nt valgustusnõuded).

Kui saad meid aidata koha, kontaktide ja/või muu kasuliku infoga, võta ühendust lapsedoue@gmail.com või telefonil 5223121. Inimese, kelle kaudu jõuab meieni info meile sobivast uuest kodust, palume koos kaaslase ja/või lastega külla meie armsasse mudakoogikohvikusse:) Täname kõiki, kes meid mõttes ja teos on valmis toetama!
Eelmine
Viikingilaev Turm ja tema jõe- ja järvehundid
Järgmine
Uued väljakutsed: Erasmus+ noorteprojektid

Lisa kommentaar

Email again: