Soovitusi saabuvateks pühadeks

Meie hoiu õpetaja kuulis pealt ühte juhuslikku isa-poja vestlust, mille käigus isa ütles, et reede on sel nädalal vaba ja keegi ei pea minema kooli-tööle-lasteaeda. Poiss oli alguses segaduses, kuid hüüdis peagi "isa, ma armastan sind!"
Ilmselt on paljudel meist plaan see vaba aeg lihtsalt kaua magada, üles ärganuna päev otsa pidžaama väel ringi uimerdada, diivanil keras pikutada ja raamatut lugeda. Heal juhul viitsida üles tõusta, et endale uus tassike teed keeta. 
Selline unistus on küll ilus, aga ilmselgel ei saa väikeste laste vanemad endale taolist luksust lubada. Pisikesed ei hooli sellest, et on suur reede vaid nende uni läheb ikka 6:30 ära. Ilus pidžaama muutub pärast hommikusööki moosiplekiliseks. Ja diivanil rahulikust raamatulugemisest võivad noored lapsevanemad ainult und näha.
Mida siis teha? Üritada ikkagi oma laiskusepäeva hambad ristis toas veeta? Meie soovitame hoopis võtta ette külastus mõnele kodulähedasele kaitsealale. Infot nende asukoha, neis leiduvate põnevate loodusväärtuste ja külastuskorralduse kohta leiab siit ja siit.Ilusaid ja metsikuid saabuvaid munadepühi kõigile!

Kirjutas Liis, pilt Wikipedia
Eelmine
Sõrmed sügelevad, muld ootab
Järgmine
Tee ise õuelasteaia hümn!

Lisa kommentaar

Email again: